Úvod > Výpis objektů > Osada SOUHVĚZDÍ

Osada SOUHVĚZDÍ

 • Osada SOUHVĚZDÍ
 • Osada SOUHVĚZDÍ
 • Osada SOUHVĚZDÍ
 • Osada SOUHVĚZDÍ
 • Osada SOUHVĚZDÍ
 • Osada SOUHVĚZDÍ
 • Osada SOUHVĚZDÍ
 • Osada SOUHVĚZDÍ
 • Osada SOUHVĚZDÍ
 • Osada SOUHVĚZDÍ
 • Osada SOUHVĚZDÍ
 • Osada SOUHVĚZDÍ

Ceník:

velká chata (max. 8 osob) - 1000Kč/noc
malá chata (max. 4 osoby) - 600Kč/noc
velký obytný přívěs (max. 4 osoby) - 440Kč/noc
malý obytný přívěs (max. 3 osoby) - 300Kč/noc

Obsazenost:

Majitel objektu nemá vyplněn kalendář obsazenosti. Volné termíny zjistíte přímým kontaktem na majitele. Pro zjištění volných termínů použijte odkaz dotaz majiteli nebo rezervovat. Děkujeme za pochopení.


Osada SOUHVĚZDÍ

Adresa: Staré Ransko 118, Staré Ransko
Kraj: Vysočina (Vysočina)
Kapacita: 25 (3x ložnice)
ID objektu: 13468

Osada SOUHVĚZDÍ - Staré Ransko:
Lesní chatový areál pod hrází rybníku Řeka u obce Staré Ransko v krásné, klidné, ekologicky nezávadné chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy. Nedaleko přírodní rezervace Ranská jezírka a národní rezervace Staré Ransko s množstvím lesů a rybníků. 25 km od Havlíčkova Brodu, kraj vysočina. Mnoho naučných a cyklistických stezek, vhodná oblast pro milovníky houbaření, rybaření, cyklistiky a turistiky.
Chaty k pronájmu poskytují ubytování pro 1 až 16 osob v celkem 3 chatách. Další možnost ubytování v karavanech nebo stanech.

Společné prostory
Venkovní pergola s krbem a udírnou. Před chatami velké ohniště.

Ložnice
Dvě čtyřlůžkové chaty a jedna osmilůžková s vlastními kuchyňkami. Celkem 16 lůžek (12x palanda a 4x přistýlka). Další ubytování v karavanech (dva karavany/max. 7 os. ). Možnost postavení vlastních stanů (za poplatek eventuálně zapůjčíme), případně umístění karavanů na pozemku u chat.

Sociální zařízení
Samostatně stojící sociální zařízení, 3x WC, 2x umývárna (pouze studená voda). Veřejné sprchy v kempu Moře, cca 150 m od chat.

Vytápění
Kamna na tuhá paliva "petry".

Stravování
Pokud neholdujete vlastní kuchyni, kdy můžete využít kompletně vybavené kuchyňky v chatě nebo venkovního ohniště či udírnu, doporučujeme několik restaurací v blízkém okolí. Restaurace v kempu Moře, restaurace Řeka v obci Staré Ransko a několik dalších restaurací v obci Krucemburk (např. stylová krčma U rytíře Střely).

Zábava
V blízkosti (150m) rekreační zařízení Moře, kde se celé léto konají kulturní a sportovní akce. Koupání v nedalekém rybníku Řeka (100 m), pláž pro opalování, půjčovna šlapadel a lodiček. Rybolov na okolních rybnících (možnost zajištění rybářského lístku). Turistika, houbaření, mnoho cyklotras. Návštěvy okolních historických památek: Železné Horky‎, Betlém‎, kostel sv. Jana Nepomuckého‎, Žižkova mohyla‎, židovský hřbitov‎, Zelená Hora‎, Dolní hřbitov‎, Pomník Jana Husa‎, Hlinsko v Čechách‎. Westernové městečko Šiklův mlýn nedaleko obce Zvole nad Pernštejnem. Gotický hrad Pernštejn. Pro milovníky koní je ve Slatiňanech hřebčín a muzeu.

Zahrada
Vlastní pozemek o rozloze cca 1500 m2 s nově vybudovaným dětským hřištěm (lanová stěna, houpačky a pískoviště).

Parkování, doprava
Autobusová zastávka přímo v obci Staré Ransko nebo v obci Krucemburk (cca 1,5 km). Příjezd autem až k objektu, kde lze parkovat cca 3 - 4 os. auta


QR

Adresa: Staré Ransko 118, Staré Ransko
Telefon: 733710720
Web: www.chatyransko.cz


domácí zvíře
bezbariérový přístup
připojení k internetu
pitná voda
povlečení v ceně
závěrečný úklid v ceně
elektřina v ceně
dřevo v ceně
kouření v objektu
vana
sprchový kout
sauna
bazén venkovní
bazén venkovní krytý
bazén venkovní vyhřívaný
bazén vnitřní
koupaliště v okolí

jezírko
objekt u vody
potok u objektu
terasa vnitřní
terasa venkovní
oplocený objekt
hřiště u objektu
krb vnitřní
krb venkovní
gril
udírna
ohniště
zahradní nábytek
garáž
parkoviště
objekt na samotě
restaurace v blízkosti

les v blízkosti
vlek v blízkosti
tenis v blízkosti
golf v blízkosti
bowling v blízkosti
jízdárna, koně v blízkosti
rybaření v blízkosti
cykloturistika
kola k dispozici
loď k dispozici
společenská místnost
pípa, pivní výčep
kulečník
šipky
stolní fotbal
stolní tenis
trampolína

pískoviště
klouzačka
houpačka
herna, dětský koutek
dětská postýlka
dětská vanička
jídelní židlička
pračka
myčka
mikrovlnná trouba
rychlovarná konvice
lednice
mraznička
televize
DVD přehrávač
bez přítomnosti majitele
dlouhodobý pronájem


Autobus - Staré Ransko (200m), Krucemburk (1,5km)
Vlak - Ždirec nad Doubravou (3,5km)
Restaurace - Staré Ransko (200m), Krucemburk (1,5km)
Koupání - rybník Řeka (150m)
Lyžařský vlek - Ski klub Hlinsko (14,5km)
Obchod - Krucemburk (1,5km)
pošta - Krucemburk (1,5km)
Pákupní centrum - Ždirec nad Doubravou (3,5km)
Bankomat - Ždirec nad Doubravou (3,5km - Česká spořitelna, GE Money))
Les - chaty jsou umístěny přímo v lese


 

Grilovaní servis Rádi pro Vás zajistíme grilovací party. Je možné si u nás vybrat z mnoha druhů masa, a masných výrobků podle vaší chuti, které byste rádi ochutnali na Vaší grilovací party s přáteli. Maso vám rádi připravíme a naložíme podle některého z našich osvědčených receptů, nebo jsme schopni připravit speciality dle vašeho přání. K masu vám můžeme nabídnout zapůjčení vhodného grilu s příslušenstvím a dát několik dobrých rad, jak z grilování učinit nevšední gurmánský zážitek. Pro udržení pitného režimu vám můžeme zapůjčit party pípu, a pro zábavu vašich dětí zajistit například skákací hrad nebo trampolínu. Pro Vaše firemní večírky pak můžeme zajistit ve spolupráci s partnerskými firmami komplexní gastronomické zázemí, včetně vyškolené obsluhy. Naše kapacity nám umožňují zajistit kompletně vše potřebné například pro narozeninové grilování masa pro čtyř členou rodinu. Ale není pro nás problémem zajistit občerstvení pro firemní večírek, či veřejnou akci s účastí až 25 hostů (omezená kapacita ubytování). I když většina námi zajišťovaných akcí souvisí s grilováním, stále ještě nezapomínáme na poezii tradičních zabíjaček. Na vaše přání můžeme zajistit klasickou českou zabíjačku se vším, co k ní patří nebo připravit kompletní vepřové hody.Nehledáte náhodou: chaty a chalupy s bazénem, ubytování s domácím zvířetem, oplocené objekty, hriště poblíž chalupy, chalupy se saunou, lyžování poblíž objektu, chalupy bez přítomnosti majitele, ubytování s bezbariérovým přístupem, objekty s velkou kapacitou, chaloupku na Silvestra, chaty a chalupy vhodné pro děti