Úvod > Výpis objektů > Ubytování v soukromí Bořislav

Ubytování v soukromí Bořislav

  • Ubytování v soukromí Bořislav
  • Ubytování v soukromí Bořislav
  • Ubytování v soukromí Bořislav
  • Ubytování v soukromí Bořislav

Ceník:

Cena- 1 osoba 450.-Kč za 1 noc, pro 2 osoby 600.-kč
za 2 obsazené lůžka..

Obsazenost:

Majitel objektu nemá vyplněn kalendář obsazenosti. Volné termíny zjistíte přímým kontaktem na majitele. Pro zjištění volných termínů použijte odkaz dotaz majiteli nebo rezervovat. Děkujeme za pochopení.


Ubytování v soukromí Bořislav

Adresa: Bořislavv 41, Bořislav
Kraj: Ústecký (České středohoří)
Kapacita: 10 (3x ložnice)
ID objektu: 13466

Nabízím ubytování v krásné malebné vesničce v Bořislavi, v rodinném domě v přízemí objektu situovaném v klidné ulici poblíž mezinárodní silnice E 55.
Místo je ideálním výchozím bodem pro výstup na Milešovku (837 m n.m.) a pro další turistické a cykloturistické aktivity v této oblasti. Do obce lze zajet jak vláčkem tak autobusem, směr Teplice- Bořislav - Žim, Tce - Lovosice, Tce - Praha
Obec Bořislav pod Milešovkou se nachází v krásném prostředí Českého středohoří 10 km od lázeňského města Teplice.

V domě jsou k dispozici 3 pokoje s TV pro celkem 10 osob, 2x WC, 2 koupelny a kompletně vybavená kuchyňka s jídelním koutem, WiFi zdarma.

Provoz ubytování je NONSTOP po celý rok, ubytování s domácími mazlíčky je možné po dohodě s majitelkou.
Parkování je zajištěno.

V případě hezkého počasí je k dispozici posezení venku pod altánem.

Cena: 300,- Kč za osobu a den. Případná sleva závisí na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Placení je možné v hotovosti v Kč nebo Eurech.

V obci je prodejna potravin a smíšeného zboží , naproti ubytování malá hospůdka a čerpací stanice s občerstvením.

Společné prostory
Hosté mají možnost posezení v plně vybavené kuchyňce , kde si také mohou uvařit.
Dále venku posezení pod altánem.

Ložnice
V domě jsou k dispozici 3 pokoje s TV pro celkem 10 osob(1 dvoulůžkový, 2 čtyřlůžkové) a kompletně vybavená kuchyňka s jídelním koutem, WiFi zdarma.

Sociální zařízení
Prostorná koupelna s WC a sprchovým koutem po nedávné rekonstrukci, dále sprchový kout s WC v samostatném dvoulůžkovém pokoji.

Vytápění
objekt je vytápěn plynovým topením i ohřevem vody.

Stravování
Stravovat se mohou hosté sami v plně vybavené kuchyňce , v obci je prodejna smíšeného zboží a čerpací stanice s občerstvením, dále malá hospůdka naproti domu.Je možné objednat dovážku obědů.

Zábava
Za zábavou mohou hosté do města Teplic, kde se nabízí mnoha kulturních akcí, např. lázně,kina, výlety do okolí...

Zahrada
K dispozici je posezení pod altánem a nově upravený dvůr.

Parkování, doprava
Parkování je zajištěno zdarma před domem.

Okolí
BOŘISLAV - z daleka viditelnou dominantou staré slovanské obce Bořislavi je katolický kostel sv. Kateřiny.

Místo, kde had prolézá lidskou lebkou: Na návsi pod římskokatolickou farou je k vidění barokní sousoší s bujnou náboženskou fantazií. Znázorňuje ukřižovaného Ježíše s Máří Magdalénou. Symbolickou, jinde nevídanou zvláštností je u jejich nohou ležící lebka s hadem. Lebka s hadem v hluboké minulosti vyvolávala spíše děs, než-li smíření s marným lidským osudem.

Sloup s Pietou - barokní pískovcový sloup na hranolovém soklu završený korintskou hlavicí a drobnou plastikou Bohosudovské Piety. Nachází se na původním místě při hlavní silnici. Pochází z roku 1720.
BÍLKA (2 km) - docela malá, dnes převážně rekreační obec, která má prastarý původ (první písemný doklad je z r. 1403.

Kaple sv. Václava - Původní kaple byla vystavěna v r. 1639. O sto let později byla nahrazena novější kaplí s věžičkou, která byla v 60. letech 20. století demolována. V r. 2000 zde byla postavena nová kaple. Je zasvěcena patronu českého národa a na jeho počest se každoročně na konci září konají Svatováclavské slavnosti.

Cesta přátelství - 14 sochařských objektů - 14 zastavení umístěných v krajině, které vytvořili čeští a němečtí umělci. Projekt symbolizuje cestu přátelství, která má pomoci překonat historicky narušené česko - německé vztahy.
[Kaple sv. Václava na Bílce]
MILEŠOVKA (3 km) - královna Českého středohoří (837 m), je botanickou rezervací. Na vrcholu se nachází meteorologická observatoř s rozhlednou. Východ slunce z jejího vrcholu patří k nezapomenutelným romantickým dojmům. Za jasného počasí je odměnou jedinečný panoramatický pohled do krajiny a na hrady a zříceniny na výšinách kolem. Milešovka je největrnějším místem České republiky, bezvětří zde bývá v průměru jen 8 dní v roce. Ne náhodou její německý název zní "Donnersberg" ("Hromová hora"). Právě zde je zaznamenáváno nejvíce bouří na našem území.
HRAD KOSTOMLATY - Sukoslav (6 km) - Jedna z nejkrásnějších českých zřícenin, známá z natáčení pohádky "Nejkrásnější hádanka". První zmínka o hradu je z r. 1333, kdy jej jeho stavitelé prodávají, ale již v roce 1606 se uvádí jako pustý "že v něm žádný z lidí bydleti nemůže". Hrad je celoročně přístupný, o víkendech se o občerstvení unavených poutníků postará místní Občanské sdružení za záchranu hradu.
PORTA BOHEMICA, tedy Brána Čech (7 km) - se nazývá kaňonovité údolí Labe, kterým řeka vstupuje do Českého středohoří.
Řeka Labe zde vytvořila velmi nevšední krajinu s hlubokým zářezem říčního údolí do Českého středohoří. Nádherné panorama je možné vychutnat z řady míst. Na levém břehu je fascinující Labská vyhlídka od kostela sv. Barbory v Dubicích - protestantského kostela z roku 1579, který se tyčí na skalní plošině ve výšce 340 m n.m.
[Kostel sv. Barbory v Dubicích]

BARBORA (16 km) - nejkrásnější přírodní koupaliště v Česku. Umělé jezero se nachází v obci Oldřichov. Je rekreačním komplexem s možností rekreace, koupání i sportovního vyžití (písečná pláž, golfové hřiště, potápěčská základna, jachting, půjčovna loděk a skutrů ...). Vodní nádrž vznikla v 70. letech minulého století, zatopením povrchového lomu. Tato vodní plocha má rozlohu 65 hektarů a díky hloubce až 40 metrů je její voda celoročně křišťálově čistá.


[Nádrž Barbora]
Lanovka na Komáří vížku (17 km) - S délkou 2348 m se jedná o nejdelší osobní visutou lanovou dráhu v České republice (bez mezistanice). Horní stanice Komáří vížka (či Komáří hůrka nebo Kněžiště) 806 m n. m, nabízí nádherný výhled do kraje. Je zde dostatek restaurací, značené turistické trasy a běžecké stopy, nedaleko lyžařský areál.

[Lanová dráha Bohosudov - Kněžiště]
Borečský vrch (10 km) - národní přírodní památka s naučnou stezkou. Zdejší geologická zvláštnost spočívá v tom, že celý vrch je protkán sítí malých skalních puklin, které ústí na jeho vrcholu. V zimě pak nastává velice zajímavý jev spočívající v tom, že kopec dole na úpatí nasává studený vzduch z venkovního prostředí, který pak prochází celou soustavou vnitřních puklin, zde se ohřívá od okolní horniny, a je podstatně teplejší vyfukován zpět do ovzduší nahoře na temeni kopce. V létě pak působí zcela opačný efekt. Rozdíl teplot unikajícího vzduchu vůči okolnímu prostředí může být až 20 °C. Celý kopec tak funguje jako obrovské přírodní tepelné čerpadlo.

TEPLICE (10 km) - nabízejí návštěvníkům rekonstruovaný lázeňský komplex s celou řadou lázeňských domů, zrekonstruované Krušnohorské divadlo, nový plavecký areál se squashovými kurty, množství proslulých restaurací a kaváren. Teplice se mohou pochlubit i množstvím zajímavých památek - zámek vznikl v 16. století na zbytcích staršího románského kláštera, zámecké náměstí se sochařským skvostem morového sloupu od Matyáše B. Brauna, zámecký park v anglickém stylu. Ve městě se nachází několik významných kostelů. Neobvyklé výhledy se naskytnou z vrchu Doubravka na kterém se nachází zbytky hradu. Za návštěvu jistě stojí i botanická zahrada s novými skleníky o celkové ploše 2400 m² a hvězdárna s planetáriem.


QR

Adresa: Bořislavv 41, Bořislav
Telefon: +420 604590155


domácí zvíře
bezbariérový přístup
připojení k internetu
pitná voda
povlečení v ceně
závěrečný úklid v ceně
elektřina v ceně
dřevo v ceně
kouření v objektu
vana
sprchový kout
sauna
bazén venkovní
bazén venkovní krytý
bazén venkovní vyhřívaný
bazén vnitřní
koupaliště v okolí

jezírko
objekt u vody
potok u objektu
terasa vnitřní
terasa venkovní
oplocený objekt
hřiště u objektu
krb vnitřní
krb venkovní
gril
udírna
ohniště
zahradní nábytek
garáž
parkoviště
objekt na samotě
restaurace v blízkosti

les v blízkosti
vlek v blízkosti
tenis v blízkosti
golf v blízkosti
bowling v blízkosti
jízdárna, koně v blízkosti
rybaření v blízkosti
cykloturistika
kola k dispozici
loď k dispozici
společenská místnost
pípa, pivní výčep
kulečník
šipky
stolní fotbal
stolní tenis
trampolína

pískoviště
klouzačka
houpačka
herna, dětský koutek
dětská postýlka
dětská vanička
jídelní židlička
pračka
myčka
mikrovlnná trouba
rychlovarná konvice
lednice
mraznička
televize
DVD přehrávač
bez přítomnosti majitele
dlouhodobý pronájem


Bílka pod Milešovkou - 2 km
Nádraží Bořislav 1 km
Teplice v Čechách - 10 km
Lovosice - 12 km
Litoměřice - 18 km
Ústí nad Labem - 18 km
Praha - 80 km


 

Slevy jsou možné pro nejméně 4 osob a na dobu pobytu více jak 7 dní. Dále pak po dohodě.Nehledáte náhodou: chaty a chalupy s bazénem, ubytování s domácím zvířetem, oplocené objekty, hriště poblíž chalupy, chalupy se saunou, lyžování poblíž objektu, chalupy bez přítomnosti majitele, ubytování s bezbariérovým přístupem, objekty s velkou kapacitou, chaloupku na Silvestra, chaty a chalupy vhodné pro děti